header
Bebe Club menu
Kontakt Bebeclub

ul.Piskorskiego 12
70-809 Szczecin

tel.: 91 4626 170
fax: 91 4626 150

e-mail: bebeclub@bebeclub.pl

Współpraca

foto_oferta
Bebe Club od 1996 wspiera rodziców w procesie wychowywania dzieci. Na powierzchni 1300 m2 rozmieszczonej na 3 poziomiach, znajdą Państwo wszystkie produkty niezbędne do prawidłowego rozwoju waszego maluszka. Nasza oferta to ponad 23 tys. artykułów.

Naszym celem jest zapewnienie każdego rodzica, że wybrał produkt najbardziej dopasowany do jego potrzeb, dlatego współpracujemy z klinikami położnictwa oraz szkołami rodzenia. Nasz zespół składa się z profesjonalnie przygotowanych sprzedawców, którzy dzięki licznym treningom i wyjazdom szkoleniowym posiadają wystarczającą wiedzę, by służyć Państwu fachową pomocą i radą. Ponadto większość naszych pracowników jest rodzicami.

W trosce, aby zakupy stały się jeszcze bardziej przyjemne zadbaliśmy o kącik zabaw dla dzieci, miejsca do przewijania oraz karmienia piersią. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Na życzenie klientów postaramy się zrealizować nawet najbardziej nietypowe zamówienia.

Bebe Club to nasza pasja, dlatego dbamy o to, aby codziennie odczuwali Państwo radość i satysfakcję z bycia rodzicem. 

foto_oferta2
Hurtownia Art. Dziecięcych Bebe Club niezmiennie pozostaje zaufanym partnerem handlowym. Jesteśmy największym dystrybutorem artykułów dziecięcych i niemowlęcych w województwie zachodniopomorskim od 1996 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu służymy fachową pomocą w doborze towaru. 
Współpracujemy z najlepszymi producentami, dzięki czemu jesteśmy pewni, że sprzedajemy produkty wyłącznie wysokiej jakości, posiadające niezbędne atesty i cieszące się zaufaniem rodziców.

Bebe Club oferuje dowóz towaru na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Dystrybucja marek: Canpol Babies, Medela, Avent, Lansinoh, Tommee Tippee, Baby Ono, Alexis II, Anek, Artyk, Bobas, Koala, Ewa, Wola, Knitex, Atut, GT, Babaluno, Minoti, Troll Nursery oraz wiele, wiele innych. 

Przykładową ofertę znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym oraz w zakładce Producenci.

Sklepy dziecięce zainteresowane współpracą prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy. Prosimy o przesyłanie danych firmy (NIP, Wpis do ewidencji, REGON).
Aby zapoznać się z całą naszą ofertą i ustalić szczegóły współpracy zapraszamy do naszej siedziby. 
sklep.bebeclub.pl
Facebook Bebeclub